WMS

Program do obsługi magazynów

 

G-Mobile zapewnia pełną informację w czasie rzeczywistym o stanie towarowym (kontrola braków i nadwyżek), może generować zlecenia do działu zamówień, może pobierać z systemów ERP zlecenia wydania, kompletacji, rezerwacji, zmiany lokalizacji towaru. System WMS pomaga również w sprawnej obsłudze związanej m.in. wydaniem i pobraniem towaru, obsługą kartoteki kodów towarów i opakowań. Dzięki modułowi lokalizacje, można łatwo ustalić trasę zbiórki lub relokacji towarów. Konkretne zadania można przydzielać indywidualnie poszczególnym operatorom lub grupie operatorów – przykładem jest inwentaryzacja. Spis z natury może się odbywać z podziałem na strefy, lokalizacje, operatorów, towary, grupy towarowe, gabaryty.

System Zarządzania Magazynem, G-Mobile WMS jest nowoczesnym systemem dedykowanym dla każdego rodzaju magazynu i profilu firmy. Posiada budowę modularną co umożliwia łatwą rozbudowę i dostosowanie do potrzeb użytkownika na każdym etapie rozwoju. Obsługuje wszystkie terminale mobilne z systemem Windows jak i Android, niezależnie czy są to urządzenia ręczne czy komputery wózkowe.
Integracja z popularnymi systemami ERP, MRP, takimi jak SAP, rodzina produktów COMARCH, HERMES SQL, CORAX, MS DYNAMICS, ENOVA, SUBIEKT GT, NAVIREO, WFMAG, SOFTLAB, STREAMSOFT PRESTIŻ, IDOSELL (IAISHOP)
Realizujemy także nowe integracje z autorskimi systemami zarządzania lub produkcyjnymi!

G-MOBILE WMS – co nas wyróżnia na tle konkurencji:

– bardzo szybkie wdrożenie
– bardzo szybkie szkolenia z obsługi dla operatorów
– atrakcyjny cennik dla subskrypcji
– kompleksowe wdrożenie rozwiązania  (WMS, urządzenia AutoID, przemysłowe WIFI, etykiety, oznaczenie lokalizacji)
– kompleksowa i sprawna obsługa po wdrożeniowa

Skontaktuj się z nami i umów na prezentację systemu.