Oferta dla firm

Oferta dla firm

 

Zapraszamy firmy i instytucje (urzędy, szkoły) do korzystania z naszych usług Outsourcing IT. Oferujemy duże doświadczenie, wiedzę i fachowość oraz konkurencyjne i negocjowane ceny usług. Zapewniamy pełną obsługę informatyczną, od serwisu komputerów, laptopów, serwerów, drukarek i urządzeń sieciowych, po dostarczanie na miejsce zakupionego sprzętu, materiałów eksploatacyjnych, tonerów itp.

Zapewniamy doradztwo w inwestycjach informatycznych, konfigurowaniu sieci firmowej oraz wyborze potrzebnego oprogramowania. Przeprowadzamy audyt bezpieczeństwa. Dostarczamy oprogramowanie antywirusowe. Prowadzimy sprzedaż laptopów, komputerów i urządzeń peryferyjnych. Pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt do potrzeb i wymagań firmy. Ceny ustalane indywidualnie. Pytaj o ofertę i negocjuj.

Posiadamy wiedzę i doświadczenie w wielu programach, m.in.: Płatnik, Subiekt, Rewizor, Vulcan, SJOBestia, e-Pfron, itp. programów sprzedażowych, księgowych, płacowych, sprawozdawczych. Jeśli potrzebujesz pomocy z programami to zgłoś się do nas.

Nasza firma wydaje podpisy kwalifikowane. Odnawiamy również certyfikaty wydane przez innych dostawców. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Preferencyjne ceny.

Dla firm oraz instytucji proponujemy umowy serwisowe na obsługę informatyczną.

Zalety umowy serwisowej:

 • zaplanowany i stały koszt obsługi informatycznej – niezależny od ilości zgłoszeń i czasu pracy informatyka na miejscu w firmie – stała opłata miesięcznie
 • szybkość reakcji na zdarzenie – klienci z podpisaną umową serwisową są obsługiwani priorytetowo – w umowie zapisany jest czas reakcji na zgłoszenie
 • usuwanie wszelkich awarii sprzętu komputerowego i błędów w zainstalowanym oprogramowaniu
 • naprawa poprzez bezpieczne zdalne połączenie – ekspresowa reakcja
 • konfigurowanie kopii zapasowych, również na zewnętrznych serwerach
 • brak zatrudniania informatyka na stałe
 • dzwonisz zawsze gdy masz problem
 • sprzęt zastępczy na czas dłuższej naprawy
 • instalacje wszelkiego oprogramowania na komputerach firmowych
 • systematyczny audyt bezpieczeństwa komputerów
 • coroczna konserwacja sprzętu

Koszt umowy serwisowej jest ustalany indywidualnie, w zależności od ilości komputerów objętych serwisem.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rozwiązań dotyczących Backup (kopii zapasowych). Polecamy rozwiązania firm QNAP i Synology, które pozwolą Wam na bezpieczne przechowywanie i udostępnianie zasobów w sieci lokalnej jak i w Internecie (dla handlowców, pracowników w terenie).

Zajmujemy się tworzeniem i modernizacją sieci LAN i WiFi. Instalacja szaf, patchpaneli, router-ów, switch-y, accesspoint-ów. Konfiguracja wewnętrznych sieci.

W celu poznania szczegółów zapraszamy do kontaktu z nami.